Zabacz wszystkie | Strony:

HOME

A A A

 

Świeże Informacje
 • I miejsce w XXIV Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK Powiatu Słupeckiego

  2016-04-28

  26 kwietnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie odbyły się XXIV Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Powiatu Słupeckiego. Cel zawodów dotyczył propagowania zasad udzielania pierwszej pomocy wśród młodzieży oraz zachęcenia uczniów do podnoszenia poziomu umiejętności w zakresie ratowania ludzkiego życia. Współzawodnictwo wyłoniło najlepszy zespół spośród wszystkich startujących drużyn reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne powiatu słupeckiego. Zwycięska drużyna będzie reprezentować powiat słupecki na Wojewódzkich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy w Poznaniu. Zmagania młodzieży oceniali strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy, drużyna ratownictwa medycznego OSP Kamień. Funkcję sędziego głównego pełnił st. asp. Krzysztof Janowski z KP PSP w Słupcy.

  WIĘCEJ

 • Nasi uczniowie wzięli udział w akcji krwiodawstwa „Przelej krew z warcianami”

  2016-04-28

    23.04.2016 przy Szkole Podstawowej odbył się drugi piknik historyczny w Zagórowie. W ramach pikniku przeprowadzono akcję krwiodawstwa „Przelej krew z warcianami”. W zbiórce „życiodajnego płynu” pomagali niezastąpieni uczniowie, którzy licznie przybyli na akcję. Na akcję zgłosiło się 66 dawców w tym 23 to nasi uczniowie.

  WIĘCEJ

 • Demo Tour 2016

  2016-04-26

  WIĘCEJ

 • Dzień Przedsiębiorczości

  2016-04-22

  WIĘCEJ

 • UCZENNICA III KLASY LICEUM OGÓLNOPKSZTAŁCĄCEGO ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W ZAGÓROWIE ZAJĘŁA 9 MIEJSCE W XXXI OLIMPIADZIE WIEDZY EKOLOGICZNEJ W WIELKOPOLSCE

  2016-04-18

  16 kwietnia 2016 tego roku o godz. 09:30 w budynku Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu, przeprowadzony został etap okręgowy XXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Organizatorem wydarzenia był Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.Patronat nad przedsięwzięciem sprawowały Kuratorium Oświaty w Poznaniu, Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego, Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Poznaniu oraz Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Poznaniu.

  WIĘCEJ

                             

Facebook