Zabacz wszystkie | Strony:

HOME

A A A

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie uczestniczący w programie edukacyjnym „Szkoła Dialogu”, koordynowanym przez Fundację Forum Dialogu Między Narodami, serdecznie zapraszają Państwa do obejrzenia autorskiego filmu pt. „ Coś dobrego na końcu tęczy. Losy Leona Jedwaba z Zagórowa”, będącego projektem finalnym „Szkoły Dialogu” w zagórowskim ZSP.

Świeże Informacje
 • Wywiadówka

  2015-01-29

   29 stycznia odbyła się w ZSP wywiadówka. Pierwsza część miała miejsce w hali widowiskowo-sportowej, natomiast druga w poszczególnych salach lekcyjnych z wychowawcami danych klas. Spotkanie ogólne poprowadził dyrektor szkoły Marek Kujawa. Przedstawił rodzicom i opiekunom wyniki w nauce i zachowaniu uczniów:- Najwyższe średnie ocen uzyskali: Sławomira Wilczyńska (śr. 5,08, III TG), Patrycja Zamiatała (5,00, III LO), Anna Klimczak (5,00, II TOT),Krzysztof Wiatrowski (4,92, III TG)

  WIĘCEJ

 • Wywiadówka, 29.01.15, g. 17.00

  2015-01-27

  Dyrekcja szkoły i nauczyciele ZSP w Zagórowie serdecznie zapraszają Rodziców i Opiekunów uczniów na wywiadówkę, która odbędzie się dnia 29 stycznia (czwartek) o godz. 17.00. Najpierw będzie mieć miejsce spotkanie ogólne w hali widowiskowo-sportowej, a później Rodzice i Opiekunowie spotkają się z wychowawcami w poszczególnych klasach (proszę spojrzeć na załączony skan).

  WIĘCEJ

 • Noc Biologów na UAM Poznań

  2015-01-26

    Takie wydarzenie jak Noc Biologów na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu nie mogło się odbyć bez udziału uczniów Liceum Ogólnokształcącego (profil biologiczno-chemiczny) Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie.

  WIĘCEJ

Facebook