Aktualności

 • DSC_0390.JPG
  2017-12-14

  Wyjazd do Data Center firmy Beyond.pl w Poznaniu

  W dniu 13 grudnia 2017 uczniowie technikum teleinformatycznego odwiedzili gigantyczną serwerownię firmy beyond.pl. Data Center 2 który znajduję się w Poznaniu jest największym i najbardziej nowoczesnym  obiektem w Polsce. Znajduje się  także w czołówce europejskiej i światowej. Nasi uczniowie znaleźli się w gronie nielicznych osób, które mogły poznać oraz zobaczyć jak wygląda działalność najbardziej zaawansowanego obiektu IT w Polsce. 

  WIĘCEJ

 • DSCN6827.JPG
  2017-12-14

  Sukces Darii Hałasińskiej w Poznaniu

  Daria Hałasińska ( 1 TOT ) zdobyła 3 miejsce w Wielkopolsce w konkursie na spot reklamowy „ Bądź EKO, działaj EKO ”. Podsumowanie I edycji konkursu „ Walka ze smogiem ” odbyło się w dniu 12 grudnia w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

  WIĘCEJ

 • IMG_7807.JPG
  2017-12-12

  Wycieczka do Wrocławia

  6 grudnia bieżącego roku uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie , wraz z opiekunkami panią dyrektor Małgorzatą Iwanicką, panią Magdaleną Wojnicz, panią Agnieszką Frankowską oraz panią Jolantą Suszką wybrali się na wycieczkę do Wrocławia.

  WIĘCEJ

 • jarmark.JPG
  2017-12-11

  Program I Jarmarku Bożonarodzeniowego w Zagórowie

 • IMG_8123.JPG
  2017-12-11

  I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem

  I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem - pod tym hasłem został zorganizowany dnia 8 grudnia 2017 roku wyjazd młodzieży Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie do Domu Dziecka w Nowym Świecie.

  WIĘCEJ

 • DSC_0291.JPG
  2017-12-07

  Oddali cząstkę siebie by pomóc innym

  W nietypowy sposób uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjlanych w Zagórowie postanowili uczcić dzień 5 grudnia, czyli Światowy Dzień Wolontariatu. Tego dnia na terenie szkoły odbyła się wielka akcja wolontariuszy Szkolnego Koła Wolontariatu „Dar Serca” oraz Szkolnego Koła HDK PCK. W tym jednym dniu uczniowie oraz mieszkańcy miasta jak i gminy Zagórów oraz całego powiatu Słupeckiego mogli oddać krew, zarejestrować się, jako Dawca Szpiku w Fundacji DKMS oraz podpisać oświadczenie woli w Kampanii Drugie Życie – Transplantacja.

  WIĘCEJ

 • erterte.jpg
  2017-12-07

  I miejsce w powiecie za film „Krótka historia o HIV” dla zespołu filmowego z ZSP w Zagórowie

  1 grudnia 2017 r. grupa młodzieży naszego zespołu szkół uczestniczyła w Powiatowych Obchodach Światowego dnia AIDS zorganizowanych przez pion Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Słupcy w Zespole Szkół Ekonomicznych pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Słupeckiego.

  WIĘCEJ

 • DSC_0232[1].jpg
  2017-12-06

  Spektakl profilaktyczny z udziałem artystów Jacka Musiatowicza i syna Michała

    4 grudnia odbył się spektakl profilaktyczny z udziałem Jacka Musiatowicza - poety, muzyka, kompozytora, autora tekstów piosenek m.in. zespołu rockowego Oddział Zamknięty, który wraz z synem Michałem – gitarzystą odwiedził mury Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie.

  WIĘCEJ

 • owe_0.jpg
  2017-12-06

  Daniel Nowaczyk i Krystian Żelek w II etapie Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

  Zawody I stopnia XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej odbyły się na terenie całego kraju 8 listopada. Nasza szkoła również uczestniczyła w tej prestiżowej olimpiadzie. W etapie szkolnym wzięli udział: Krystian Żelek III TE, Daniel Nowaczyk IV TG, Daria Michalak IV TG, Klaudia Drećko IV TG oraz Tomasz Wojewoda IV TG.

  WIĘCEJ

 • DSC_0109[2].jpg
  2017-12-06

  KRUS – szkolenie i konkurs dla młodzieży

  Wieloletnia współpraca z placówką terenową KRUS Słupca zaowocowała wykładem i konkursem z szerokorozumianego BHP w rolnictwie. Spotkanie poprowadził p. Łukasz Klimczak .

  WIĘCEJ

                       

Facebook