Zabacz wszystkie | Strony:

HOME

A A A

Świeże Informacje
 • Festyn "Edukacja i Zabawa” 2015

  2015-05-17

     Już po raz czwarty na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych odbył się Majowy Festyn Rodzinny ''Edukacja i Zabawa'', który prowadził Tomasz Polak – koordynator Programu Albatros. Szkoła zaprezentowała kierunki kształcenia. Niedzielne popołudnie zajmowały liczne konkursy i zabawy dla dzieci i młodzieży.

  WIĘCEJ

 • Młodzi Głosują

  2015-04-30

     Nasza szkoła przyłączyła się do projektu realizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej- „Młodzi głosują”. W ramach akcji uczniowie i uczennice przeprowadzają działania profrekwencyjne, debaty oraz lekcje o tematyce wyborczej i kompetencjach Prezydenta RP, a następnie organizują szkolne wybory, w których głosują na kandydatów zgłoszonych w wyborach powszechnych. W ramach lekcji wychowawczych i wiedzy o społeczeństwie zrealizowane zostały zajęcia na temat kompetencji Prezydenta RP i organizacji wyborów prezydenckich.

  WIĘCEJ

 • XXVIII Rajd Taczanowskiego

  2015-05-09

     09 maja odbył się XXVIII Rajd im. E. Taczanowskiego w nieznane, w którym uczestniczyli uczniowie klas I TOT, II TOT, III TOT, i III TG zagórowskiego ZSP wraz z opiekunami: Kamilą Bartłomiejczak, Katarzyną Dropińską i Tomaszem Kowalikowskim.

  WIĘCEJ

Facebook