Chcesz się zapisać? Nie wahaj się dłużej... kliknij poniżej :)
Szanowni Państwo,
Drodzy Rodzice,

niebawem nastąpi bardzo ważny etap w życiu Państwa dzieci, tzn. od września tego roku rozpoczną naukę w szkole ponadgimnazjalnej. Wybór szkoły średniej w dużej mierze będzie mieć wpływ na przyszłość Państwa pociech. Niektórzy absolwenci gimnazjum wybiorą szkołę zawodową i zostaną rzemieślnikami. Inni zaczną uczęszczać do technikum, żeby mieć zawód, maturę oraz możliwość pójścia na studia. Cześć młodzieży złoży podanie do liceum i będzie myśleć o dalszej edukacji na szczeblu wyższym.

... czytaj więcej


Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie uczestniczący w programie edukacyjnym „Szkoła Dialogu”, koordynowanym przez Fundację Forum Dialogu Między Narodami, serdecznie zapraszają Państwa do obejrzenia autorskiego filmu pt. „ Coś dobrego na końcu tęczy. Losy Leona Jedwaba z Zagórowa”, będącego projektem finalnym „Szkoły Dialogu” w zagórowskim ZSP.


Pobierz ulotkę informacyjną: 


Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich
ul. Pyzderska 75, 62-410 Zagórów

tel./fax. 63 276 1113
email: zsp11@poczta.onet.pl


Analiza oglądalności witryny


Szkoła bierze udział w programie LEONARDO DA VINCI


Aktualności

Przez tydzień będzie nieczynna biblioteka!

24.09.2014

   W DNIACH 29 WRZEŚNIA- 6 PAŹDZIERNIKA BĘDZIE NIECZYNNA BIBLIOTEKA SZKOLNA. POWODEM TYMCZASOWEGO ZAMKNIĘCIA BIBLIOTEKI JEST SKONTRUM, CZYLI INWENTARYZACJA ZBIORÓW BIBLIOTECZNYCH.
   PROSIMY CZYTELNIKÓW, ABY W TYM TYGODNIU WYPOŻYCZYLI POTRZEBNE KSIĄŻKI.
                                                                                                                                   BIBLIOTEKARZE


Spektakl profilaktyczny " Układ zamknięty"

24.09.2014

  23 września odbył się w hali widowiskowo-sportowej spektakl profilaktyczny pt. „Układ zamknięty”. ZSP odwiedzili po raz kolejny aktorzy z krakowskiego Teatru „Kurtyna”. Tym razem artyści chcieli skłonić młodzież do refleksji na temat niebezpieczeństw wynikających...

Spotkanie integracyjne klas pierwszych

24.09.2014

   12 września odbyło się w altanie ZSP spotkanie integracyjne klas I LO oraz I TOT/TG wraz z wychowawczyniami Małgorzatą Iwanicką i Beatą Nawrocką.-Spędziliśmy piątkowy wieczór przy ognisku. Piekliśmy kiełbaski i rozmawialiśmy na poważne i mniej poważne tematy.

Agro Show Bednary 2014

23.09.2014

  19 września uczniowie kształcący się w zawodzie mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych Michałem Ulatowskim, Tomaszem Niemierem i Sławomirem Adamskim odwiedzili Międzynarodową Wystawę Rolniczą Agro...

Analiza oglšdalnoœci witryny