Chcesz się zapisać? Nie wahaj się dłużej... kliknij poniżej :)
Szanowni Państwo,
Drodzy Rodzice,

niebawem nastąpi bardzo ważny etap w życiu Państwa dzieci, tzn. od września tego roku rozpoczną naukę w szkole ponadgimnazjalnej. Wybór szkoły średniej w dużej mierze będzie mieć wpływ na przyszłość Państwa pociech. Niektórzy absolwenci gimnazjum wybiorą szkołę zawodową i zostaną rzemieślnikami. Inni zaczną uczęszczać do technikum, żeby mieć zawód, maturę oraz możliwość pójścia na studia. Cześć młodzieży złoży podanie do liceum i będzie myśleć o dalszej edukacji na szczeblu wyższym.

... czytaj więcej


Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie uczestniczący w programie edukacyjnym „Szkoła Dialogu”, koordynowanym przez Fundację Forum Dialogu Między Narodami, serdecznie zapraszają Państwa do obejrzenia autorskiego filmu pt. „ Coś dobrego na końcu tęczy. Losy Leona Jedwaba z Zagórowa”, będącego projektem finalnym „Szkoły Dialogu” w zagórowskim ZSP.


Pobierz ulotkę informacyjną: 


Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich
ul. Pyzderska 75, 62-410 Zagórów

tel./fax. 63 276 1113
email: zsp11@poczta.onet.pl


Analiza oglądalności witryny


Szkoła bierze udział w programie LEONARDO DA VINCI


Aktualności

Życzymy udanych wakacji!

03.07.2014

  Administratorzy strony życzą wszytkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji !
  Drodzy uczniowie, pamiętajcie, że w wakacje czytamy to, co chcemy, a nie to, co musimy. :-)


Źródło: Internet   

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2013/2014

02.07.2014

  27 czerwca odbyła się w ZSP w Zagórowie uroczystość zakończenia roku szkolnego. Wziął w niej udział m.in. Paweł Gotowała, sekretarz Starostwa Powiatowego w Słupcy, przedstawiciel Starosty Słupeckiego.

Biwak w Skorzęcinie II

02.07.2014

  W dniach 24-26 czerwca uczniowie klas II Liceum Ogólnokształcącego, I Zasadniczej Szkoły Wielozawodowej i II Technikum Geodezyjnego przebywali na biwaku w Skorzęcinie. Opiekunami młodzieży były nauczycielka języka niemieckiego Małgorzata Zielińska–Wojtczak oraz Joanna...

Dzień Sportu 2014

26.06.2014

   26 czerwca w ZSP w Zagórowie odbył się w ramach szkolnego Dnia Sportu Międzyklasowy Turniej w Piłkę Siatkową o Puchar Dyrektora Szkoły. W zawodach wzięły udział 3 reprezentacje z klas 1 LO, 1 TG i 2 TG. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym do...  

                      

Analiza oglšdalnoœci witryny