Zabacz wszystkie | Strony:

HOME

A A A

 

 

Świeże Informacje
 • Dzień Absolwenta

  2017-04-27

  W najbliższy piątek 28 kwietnia o godz. 12.40 odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej uroczysta akademia z okazji Dnia Absolwenta.
  Obecność obowiązkowa.
  Do zobaczenia!

  WIĘCEJ

 • Zajęcia praktyczne z Makitą

  2017-04-27

  20 kwietnia uczniowie z Zasadniczej Szkoły Zawodowej MOPiMR mieli możliwość uczestniczyć w pokazie narzędzi i elektronarzędzi firmy ,,MAKITA". Dzięki uprzejmości  firmy MASTER, Pana Łukasza Frątczaka (naszego absolwenta) i doradcy technicznego Pana Jakuba Wróblewskiego uczniowie mogli praktycznie wypróbować wiele elektronarzędzi w praktyce.

  WIĘCEJ

 • Wywiadówka, 24.04, g. 17.00

  2017-04-20

  Dyrekcja szkoły i nauczyciele serdecznie zapraszają Rodziców i Opiekunów uczniów na wywiadówkę, która odbędzie się 24 kwietnia (poniedziałek) o godz. 17.00.  Rodzice i Opiekunowie spotkają się w poszczególnych klasach z wychowawcami.

  WIĘCEJ

 • Wizyta w Przytulisku dla Psów w Sompolnie

  2017-04-20

  WIĘCEJ

 • Do Berna śladami profesora Stanisława Kostaneckiego

  2017-04-20

  Nauczyciele Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych od lat zgłębiają wiedzę na temat losów Braci Kostaneckich. Odbyli już wiele podróży, które związane są z propagowaniem i pozyskiwaniem informacji dotyczących patronów szkoły. Kilka dni temu wrócili z wyprawy do Szwajcarii, której celem była wymiana doświadczeń ze środowiskiem naukowym i pozyskanie wiadomości o profesorze Stanisławie Kostaneckim, wykładowcy Uniwersytetu Berneńskiego.

  WIĘCEJ

                       

Facebook