Zabacz wszystkie | Strony:

HOME

A A A

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie uczestniczący w programie edukacyjnym „Szkoła Dialogu”, koordynowanym przez Fundację Forum Dialogu Między Narodami, serdecznie zapraszają Państwa do obejrzenia autorskiego filmu pt. „ Coś dobrego na końcu tęczy. Losy Leona Jedwaba z Zagórowa”, będącego projektem finalnym „Szkoły Dialogu” w zagórowskim ZSP.

Świeże Informacje
 • Wizyta w firmie „Joskin”

  2015-02-28

     12 lutego 2015r. uczniowie klasy III ZSZ wraz z opiekunami p. Eweliną Zehner, p.Tomaszem Niemierem i p. Sławomirem Adamskim odwiedzili zakład produkcyjny ''Joskin'' w Trzciance k/Piły.
  Po raz pierwszy uczniowie mieli możliwośc zwiedzania zakładu dzięki Panu Adamowi Chmurakowi, który zaprosił szkoły do odwiedzin.

  WIĘCEJ

 • Wycieczka na lodowisko do Wrześni

  2015-02-18

     Dnia 06.02.2015 r. klasa I Liceum Ogólnokształcącego oraz dnia 12.02.2015 r. uczniowie klas I,II i III z Technikum Obsługi Turystycznej i Technikum Geodezyjnego w ZSP im. Braci Kostaneckich w Zagórowie wzięli udział w wycieczce integracyjnej na lodowisko do Wrześni. Opiekunami wycieczek były Pani Małgorzata Iwanicka, Beata Nawrocka i Kamila Bartłomiejczak.

  WIĘCEJ

 • Wycieczka na lodowisko

  2015-02-12

     Dnia 11 lutego 2015 r. uczniowie klas III i II Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Kostaneckich w Zagórowie wzięli udział w wycieczce na lodowisko do Wrześni. Opiekunami uczniów byli Małgorzata Zielińska-Wojtczak i Krzysztof Ratajczyk.

  WIĘCEJ

Facebook