Zabacz wszystkie | Strony:

HOME

A A A

 

Świeże Informacje
 • Festyn "Edukacja i Zabawa" 2016

  2016-05-24

  WIĘCEJ

 • Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Plażowej Piłce Siatkowej

  2016-05-24

  19 maja 2016 r  na boisku Zespołu Szkół Zawodowych w Słupcy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Plażowej Piłce Siatkowej.W zawodach wzięło udział 8 drużyn z 4 szkół Ponadgimnazjalnych powiatu Słupeckiego. Zawody rozegrano „systemem brazylijskim”. Z naszej szkoły wystartowały  dwa zespoły w składzie Dagmara Zamiatała i Sławomira Wilczyńska, które zajęły 5-6 miejsce oraz Izabela Cierzniak i Julia Marciniak, które  uplasowały się tuż za podium na 4 miejscu.

  Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów . 

  WIĘCEJ

 • Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych

  2016-05-24

  18 maja 2016 r., na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych przeprowadzono  Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych. W zawodach wzięło udział 60 zawodników z 5 szkół  ponadgimnazjalnych. Nasi uczniowie wystartowali w dwóch kategoriach wiekowych,. Brązowe medale zdobyli Dagmara Zamiatał -  uczennica klasy I LO i Jakub Kubiak - uczeń klasy I ZSZ. Do finałów wojewódzkich zakwalifikowała się również Patrycja Dopierała - uczennica klasy I TOT i Adrian Jankowski - uczeń klasy III LO. Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów  w finałach wojewódzkich w Żerkowie, które odbędą się 2 czerwca.

  red. Wioletta Woźna

  WIĘCEJ

 • XXIX Rajd Taczanowskiego

  2016-05-24

  07 maja odbył się XXIX Rajd im. E. Taczanowskiego w nieznane, w którym uczestniczyli uczniowie klas I TOT, I TG, II TOT, III TOT, I LO i II LO zagórowskiego ZSP wraz z opiekunami: Kamilą Bartłomiejczak, Katarzyną Dropińską, Tomaszem Kowalikowskim, Barbarą Młodzińską i Dorotą Piotrowską. Rajd rozpoczął się przy przystani Horn w Słupcy. Uczestnicy mieli do wyboru przemierzenie trasy rowerowej bądź pieszej. Trasa rowerowa liczyła prawie 24 km, a trasa piesza 11 km. Pogoda dopisała, na trasach rowerowej i pieszej udział wzięło 230 turystów. Najmłodsi uczestnicy mieli niespełna roczek a najstarszy 82 lata.

  WIĘCEJ

 • Geodeci z ZST Śrem i ZSP Zagórów w Hiszpanii

  2016-05-11

  Rozpoczyna się drugi tydzień stażu geodetów z Zespołu Szkół Technicznych ze Śremu i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Zagórowa w hiszpańskiej Sevilli. Uczniowie w pełni korzystają z możliwości rozwijania swoich umiejętności zawodowych i językowych oraz ze wspaniałej i niepowtarzalnej atmosfery tego miejsca.
  Podczas praktyk młodzież realizuje projekty, które są ściśle związane ze zdobywanymi kwalifikacjami. Stażyści wykonują pomiary sytuacyjne i wysokościowe oraz opracowują wyniki tych pomiarów. Zajmują się także obsługą geodezyjną inwestycji budowlanych.

  WIĘCEJ

                             

Facebook