Zabacz wszystkie | Strony:

HOME

A A A

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie uczestniczący w programie edukacyjnym „Szkoła Dialogu”, koordynowanym przez Fundację Forum Dialogu Między Narodami, serdecznie zapraszają Państwa do obejrzenia autorskiego filmu pt. „ Coś dobrego na końcu tęczy. Losy Leona Jedwaba z Zagórowa”, będącego projektem finalnym „Szkoły Dialogu” w zagórowskim ZSP.

Świeże Informacje
 • PO RAZ DRUGI ZAPUSZCZAMY WĄSY NA DZIEŃ PATRONA !

  2014-10-29

  SZANOWNI NAUCZYCIELE, DRODZY MŁODZIEŃCY,
      28 LISTOPADA ODBĘDZIE SIĘ UROCZYSTOŚĆ DNIA PATRONA. PRZYPOMNIMY DOKONANIA I NIETUZINKOWE OSOBOWOŚCI BRACI KOSTANECKICH URODZONYCH W POBLISKIM MYSZAKOWIE ORAZ ODDAMY IM CZEŚĆ I PAMIĘĆ.
     BRACIA NOSILI WĄSY, ZATEM PO RAZ DRUGI NAMAWIAMY MĘŻCZYZN ZE SZKOŁY KOSTANECKICH, ABY ZAPUŚCILI WĄSY NA WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ ŚWIĘTA PATRONÓW. JEGOMOŚĆ Z NAJDŁUŻSZYM I NAJLEPIEJ WYPIELĘGNOWANYM WĄSEM OTRZYMA NAGRODĘ UFUNDOWANĄ PRZEZ RADĘ RODZICÓW. PO APELU WSZYSCY „WĄSACZE” ZOSTANĄ UWIECZNIENI NA PAMIĄTKOWEJ FOTOGRAFII.
    ZACHĘCAMY WYCHOWANKÓW PŁCI MĘSKIEJ I PANÓW PROFESORÓW DO WZIĘCIA UDZIAŁU W HUMORYSTYCZNYM PRZEDSIĘWZIĘCIU. Bibliotekarze 

  WIĘCEJ

 • Wybieramy przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego !

  2014-10-29

   30 października (czwartek) o godz. 11.00 odbędą się w ZSP wybory przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Pretendentami do tego zaszczytnego i zobowiązującego stanowiska są: Paweł Nowiński (II TG), Mateusz Pawela (III TG), Patryk Przespolewski (I LO) i Patrycja Woźna (II LO). Plakaty wyborcze kandydatów znajdują się na stelażu w holu głównym szkoły.
    Życzymy szkolnym samorządowcom powodzenia! Niech wygra lepszy! Ł.P.

  WIĘCEJ

 • Dbamy o grób zagórowskich peowiaków

  2014-10-28

    Od lat uczniowie szkoły Braci Kostaneckich wraz z nauczycielem historii, wicedyrektorem Adamem Wojtczakiem, dbają o grób zagórowskich członków Polskiej Organizacji Wojskowej, tzw. peowiaków, zamordowanych w czasie okupacji przez hitlerowców. Zbiorowa mogiła znajduje się na cmentarzu parafialnym w Zagórowie.

  WIĘCEJ

Facebook